Share Now

 TV led değişim ücretleri kac tl?

Televizyon ekran kararması televizyonun aydınlatma boncuklarının bazılarının düşmesi veya kararması, ses gelip görüntünün göstermemesiden dolayı yeni tip led televizyonlarda genelde panelin içinde bulunan led devreleri arıza yapmaktadır.

Televizonda bir led bozulsa tamamı mı değişmemiz lazım?

Tvlerde  led barlarının bir tanesi bile bozulsa dahi tamamını değiştirilmesi lazımdır .Televizyondaki  ledlerin bir tanesi bile bozulsa dahi koruma devresi backlight  aydınlatma devresindeki dengesizlikten dolayı televizyon karanlık olacaktır. Şimdi niye tek led değiştirilmez sorusuna gelince sadece bozuk olan ledi tamam bir tanesi bozulduysa bile diğer ledlerde ya bozulmak üzere ya da yorgunluk yaşamaktadır.Kısa süre sonra muhakkak bozulacaktır. O yüzden kısa süre sonra tekrar diğer başka bir ledi bozulur. Tekrar tv tamirine girecek panel sökülecek tekrar tekrar para ödenecek.Bu kısır döngü böyle devam edecek bunu önlemek için bir tane led bozuksa bile  ledlerin tamamı takım halinde güzel bir işçilikle değiştirmesi lazımdır.

soru: 1 led bozulsa bile tv de bütün ledler değişmemeli mi?

Evet tekrar sorun çıkmaması için tamamını değiştiyoruz.

Tv ledleri nasıl değiştirilmemiz lazımdır?

Ümraniye tv led değişimi servisimiz ledlerin tamamı değiştiriyoruz.Bu konuda bu işlemi garantili bir şekilde yapmaktayız. Çünkü piyasadaki ledlerden daha kaliteli ve pahallı led kullanmaktayız..Özel termal soğutuculu bantlarla güzel bir şekilde televizyon tamir ediyoruz..Televizyonunuza kalifiye teknik elemanları tarafından işlem yapılmaktayız.TV led değişim ücretleri kac tl ?

Televizyonun led değişim ücretleri nasıl hesaplıyoruz?

Televizyonun ekran boyutunu ve televizyonun içinde bulunan ledlerin niteliğine göre değişmektedir.
Büyük televizyonları değiştirirken tamirci söküp takarken panel kırılma, panel cof yırtılması olabilir. Tabiki normal sadece basit led değişim olarak görmemeliyiz.Teknik uzman kişiler led bar değişimi yapmalıdır.Bu yüzden  internet sitelerinde YouTube’da çeşitli led barlarının değişimini çok kolay olduğunu gösteren videolarını izleyip gerçekte bu iş kolay sanmamalısınız. Bu şekil YouTube’dan video izleyip de tv paneli led bar değimi yapmak çok zordur. ÇÜNKÜ Uzman değilseniz yapmamalısınız

.Led değiştirirken paneli kırıpta daha büyük paralara aldığınız televizyondan  olmayınız. Televizyon led değişimi garantili  tv tamir ustalarımızla yapıyoruz.Tavsiyemiz güzel bir şekilde garantili bir şekilde belki 300 lira, 500 lira fazla vereceksiniz. Fakat 10000 liralık televizyondan olmayacaksınız. Peki TV led değişim ücretleri kac  liradır?

televizyon led bar değişim ücreti
32 televizyon led bar değişim ücreti
televizyon led çubuk değişimi

Televizyon ledleri değişimi

Televizyon led değişim ücretleri NE KADAR?

Genelde büyük televizyonları led değişim ücretleri daha yüksek olduğunu bilmesiniz.

Samsung’larda genel olarak fiyatı  led bar sayısı fazladır. Dolayısı ile led değişim ücretleri diğer televizyonlardan yaklaşık 1,5 katı fiyatı civarında.

Örneğin 40 inç Samsung televizyonun 2024  AYINDA doların 32 lira hesaplıyoruz.

40 inch in fiyatı 1250lira civarında 1650 lira civarında.

32 inç Samsung 950 1350 lira değişiyoruz.

48 inç televizyonların 1500 binle 2000 tl arası

50-55 Samsung’ların ortalama 2000 3000 lira düşününüz.

LG 32 İnç 950 1300b lira civarında değiştiriyoruz.

42lb  serisi 1100 1500  lira civarında

42lm serileri yine 1200 1600 liraya yapıyoruz.

Bunun haricinde 32 Vesteller 900 1200 tlcivarında tamir edildiğini düşünebilirsiniz.

Axen Sunny Primer onvo yumatu 32 inç  82 ekranlar 850 1100 tl civarında yapıyoruz.

Arçelik 40 inç ler 1200 1600 tl bandında

55 leri  2000 2500 lira civarı tahmini fiyatlarında ledlerini değiştirebilirsiniz.

Yani düşünün diyelim atıyoruz.Mesala 600 lira malzemesi ise yaklaşık 800 lira da takma işçiliği olduğunu düşününüz. Sonuçta bunun da kırma riskini göze almak zorundayız .Tahmini fiyatlar ledlerin değişim ücretlerini söylemekteyiz.

Firmamız da garantili bir şekilde Ümraniye’de Samsung tv LED değişimi yapıyoruz. LG Led değişimleri Vestel  TV LED bar değişiminde bizi tercih etmelisiniz.Çünkü biz garantili  hizmeti veriyoruz.

Televizyonların LEDLERİNİ kaç tlye değiştiğini ögrenmek istiyorsunuz?

Kaç paraya, led değişim ücretini öğrenmek istiyorsanız basit bir yol söyleyeceğiz. Televizyonunuzun  marka ve modelini okunaklı bir şekilde bizlere 0553 1053030 WhatsApp gönderiniz. Resmini okunaklı bir şekilde yakından çekiniz .Size led değişim ücretini söyleyeceğiz.

Lider servis 11, sitelerimizde Hepsiburada ,n11, sahibinden, trendyol’da  satışlarımız yapmaktayız. Ümraniye Dudullu Esenşehir

Leave a Comment

tvservisi11.com size en iyi televizyon tamircisi seçeneğini sunar.

Servis Bölgelerimiz

Esenşehir Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 26/B Yukari Dudullu  Ümraniye/ Istanbul

0216 415 51 61      0553 105 30 30 

Lider Elektromarket – Tüm hakları saklıdır. 2022