Share Now

KIRIK TV’LER NE YAPILABİLİR?

Kırık tv ler ne yapılabilir? Dışardan gelen darbeler karşısında kırılan ve tamiri olmayan kırık televizyon modelleri firmamız tarafından toplanmaktayız. Bu tür ürünler geri dönüşüm merkezlerine götürülmekte ve ülke ekonomisinin kalkınmasına katkı da bulunmaktadır. Ayrıca kırık televizyon modelleri firmamız tarafından incelenmekte ve onarım maliyeti çok yüksek çıkmadığı durumlarda kusursuz bir şekilde tamir edilmektedir. Sektörün en köklü firmalarından biri olan Lider elektronik, kırık televizyon modellerinin sorunları detaylı bir şekilde araştırılmakta ve ürünün içerisinde yer alan parçaların sağlamlığını değerlendirmekteyiz. Çıkan sonuçlara göre de, çözüm yöntemlerinden uygun olanı kararlaştırılmaktayız. Buna ek olarak kırık tv’ler ne yapılabilir? Sorusunun cevabını daha detaylı bir şekilde öğrenmek için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kırık tv ekranlar tamir olmaz.

Camı çatlak olan ürün modellerinin çalışması mümkün değildir. Çalışsa bile net bir görüntü almak oldukça küçük bir ihtimaldir. Ancak alanında uzman teknik destek ekipleri ile hizmet veren Lider elektronik, Kırık tv’ler ne yapabilir? Sorusunun tüm cevaplarını değerlendiriyoruz.Çözüm merkezimizde bulunan akıllı cihazlar ile incelenen kırık televizyonlar, çeşitli testlerden geçirilmekte ve söz konusu ürünlerde yaşanan tüm arızalar belirlenmektedir. Daha sonra ise, bir fiyat listesi çıkartılmakta ve müşterinin onayına sunulmaktadır. Şayet onay alınması durumunda tamirat işlemlerine başlanmaktadır. Fakat ürün modelinin onarım maliyeti çok yüksek olması durumunda da farklı çözüm yöntemleri geliştirilmektedir. Yine bu yöntemler, müşterilerimizin bilgisi dahilinde uyguluyoruz.

Televizyon ekran tamir fiyatları

Ekonomiye KATKISI olur

Kırık Tv’ler ne yapılabilir? Sorusunun bir diğer cevabı ise, söz konusu ürün modellerinin firmamıza satatabilirsiniz.. Firmamız camı kırık olan samsung ,lg ,philips televizyon modelleri toplamakta ve geri dönüşüm merkezlerine göndermektedir. Geri dönüşüm merkezlerine giden ürünler ise, tekrar çalışır bir duruma dönüstürerek, satışa sunulmaktayız. Ayrıca camı kırık olduğu halde çalışır durumda olan veya içinde bulunan parçaların sağlam olması durumunda olan ürün modellerini, firmamız yüksek fiyatlar ile satın almaktadır. Bu sayede ülke ekonomisi güçlendirilmekte ve diğer bireylerin arızaları ekonomik fiyatlar ile çözülmektedir. Ayrıca geri dönüşüm merkezlerine giden camı kırık televizyon modelleri çeşitli işlemlerden geçirilmektedir. Bu işlemler neticesinde ürün modellerinin farklı amaçlar doğrultusunda kullanılması sağlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve Kırık Tv’ler ne yapılabilir siniz? Konusunda diğer çözüm yöntemlerini öğrenmek için Lider elektronik firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

kırık tv ekran paneli tamir olur mu
kırık televizyonlar ne yapabilriz?

watsapptan lg samsung philips led tvlerin arka kapaktaki model etiketinin resmini okunaklı resmini çekiniz ve gönderiniz fiyat alınız

Fiyatlandırma

Camı kırık televizyon modelleri firmamız tarafından satın alınmaktadır. Fiyatlandırma işlemi ise, ürünün markasına, modeline ve ekran büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Evinizde bulunan camı kırık televizyonlar için, teknik ekiplerimiz 7/24 hizmet vermektedir.  Lider elektronik servisi, tamir edilmesi planlanan kırık televizyonlar için de farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Örneğin üretici firma bünyesinde temin edilen orijinal camlar, profesyonel ekipler tarafından monte edilmektedir. Buna ek olarak tüm ürünler, müşterilere söz verilen süreler içerisinde onarılmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir. Buna ek olarak camların değiştirilmesi için gerekli olan tutar, ürün sahiplerinin bilgisine sunulmakta ve alınan onaydan sonra yeni cam siparişleri verilmektedir. Lider elektronik servisi, bu konuda hassas bir tutum sergilemekte ve sonradan yaşanacak olan sürprizlerin önüne geçmekteyiz.

Camı kırık Tv’ler ne yapılır? Gibi sorularınız için servislerimizi ziyaret edebilir ve size önerilen teklifleri değerlendirme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca ürününüzün çalışan parçalarını firmamıza satabilir ve arızalı televizyon modelinizi değerlendirebilirsiniz.

Leave a Comment

tvservisi11.com size en iyi televizyon tamircisi seçeneğini sunar.

Servis Bölgelerimiz

Esenşehir Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 26/B Yukari Dudullu  Ümraniye/ Istanbul

0216 415 51 61      0553 105 30 30 

Lider Elektromarket – Tüm hakları saklıdır. 2022